Biała pergola na taras

Wśród wszechstronnych rodzajów brył domów i innych obiektów warto pomyśleć o dostosowaniu pergoli tarasowej do budynku. Jest to możliwe dzięki wielu możliwościom wyboru zadaszenia, osłon bocznych, ale i wyborze koloru.

Nowoczesne zadaszenie tarasu nad stołem

Kreując swoją wyjątkową przestrzeń tarasową stoimy przed decyzją wyboru koloru naszej pergoli. By taras stał się klimatyczny i spełniał swoje zadanie nie wystarczy jednak dobrać kolorowe doniczki i tekstylia. Należy zadbać o każdy szczegół, ale najważniejsze jest to, aby odpowiednio dobrać pergolę na taras. W ofercie naszej firmy znajduje się możliwość malowania proszkowego pergoli aluminiowych. Malowanie jest wykonane z pełną precyzją, by efekt zachwycał całe lata. 

Do jakiej przestrzeni wybrać białą pergolę na taras?

Białą pergolę z chęcią użyjemy w lekkich, skandynawskich projektach. Wyobraź sobie dużą, białą pergolę, z pięknymi lamelami, które o zachodzie słońca rzucają cień na taras. Wygląda to pięknie, a więc i ty możesz zaprojektować swoją białą pergolę. Dodając do niej oświetlenie lampek w kształcie żarówek, dodając roślinność, białe i beżowe poduchy oraz świece na stoliku stworzysz przepiękną pergolę na tarasie, w której każdy chciałby spędzić czas. Biała pergola znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach z dużą ilością przestrzeni, ale nie tylko. W bardzo eleganckich, pałacowych terenach również biały kolor pergoli sprawdzi się idealnie. 

nowoczesna pergola tarasowa

Sposób na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie

Mając już plan lub wykonany projekt domu zastanów się czy masz miejsce, które sprawdzi się do odpoczynku. Takim miejscem zdecydowanie jest zadaszony taras, który w pełni Cię zadowoli o każdej porze roku. Korzystając z osłon bocznych nie ograniczasz sobie korzystania z tarasu wyłącznie w piękne, słoneczne, letnie dni. Warto na tarasie umieścić w donicach rośliny, które będą zielone cały rok, ale i sezonowo będą cieszyć nasze oko. Umieszczając pod zadaszeniem tarasowym stół tworzysz miejsce, w którym spotkasz się ze znajomymi i rodziną na weekendowe spotkanie, albo dasz możliwość innym korzystania z zaplanowanego miejsca, w którym poczują się wyjątkowo. 

Oświetlenie, to bardzo ważny aspekt korzystania z pergoli, gdyż dzięki niemu możemy spędzać nieograniczony czas na zewnątrz. Oświetlenie Led w naszej ofercie, to w pełni zintegrowany system oświetlenia, który umożliwia komfortowe spędzanie czasu po zmroku. Natężenia oświetlenia tarasu idealnie dostosowuje się do najbardziej wymagających sytuacji, a możliwość dostosowania a wybór barwy powoduje znakomite odczucia wizualne. Wielkość pergoli możesz tworzyć modułowo, by dostosować ją do siebie. 

Ważnym elementem są również rośliny, które możesz umieścić na swoim patio. Najlepiej sprawdzą się rośliny delikatne, wypełniające przestrzeń, powodujące uśmiech na twarzy. Należy uważać, by nie wybierać kwiatów o mocnej woni, gdyż takie mogą przyprawić nas o ból głowy. Przy wyborze białej pergoli ogrodowej nie musimy się obawiać trudności doboru kolorystycznego kwiatów, gdyż wszystkie będą się prezentować dostojnie, elegancko, a zarazem delikatnie.

pergola, pergole, zadaszenie tarasu, pergole ogrodowe warszawa, pergola ogrodowa, pergola na taras, zabudowa tarasu, pergola warszawa, pergola tarasowa, taras zadaszenie, pergole suntech, suntech, bioklimatyczna pergola ogrodowa

Generalny Dystrybutor SUNTECH
Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.
ul. Wiślanego Nurtu 3
04-987, Warszawa
tel. +48 666 011 160