Jak oświetlić zadaszony taras?

Posiadając pięknie i starannie wykonane pergole tarasowe możemy pokusić się o ich oświetlenie. Z pewnością najbardziej klasycznym i modnym rozwiązaniem jest powieszenie lampek na górnej części pergoli tarasowych. Innym rozwiązaniem naszej marki jest zamontowanie oświetlenia Led w różnych kolorach, co pozwala dostosować klimat przestrzeni do naszych planów. 

pergola, pergole, zadaszenie tarasu, pergole ogrodowe warszawa, pergola ogrodowa, pergola na taras, zabudowa tarasu, pergola warszawa, pergola tarasowa, taras zadaszenie, pergole suntech, suntech, bioklimatyczna pergola ogrodowa, PERGOLE TARASOWE

Oświetlenie pergoli- czy warto zamontować?

Oświetlenie patio to istotny aspekt przy planowaniu budowy tarasu. Dzięki niemu nie ogranicza nas pora dnia, a każda chwila jest dobra, by się zrelaksować. Oświetlenie dodaje ekskluzywnego wyglądu, a wieczorne grille, imprezy zyskają swój niepowtarzalny charakter. Tak więc jakie oświetlenie najlepiej wybrać, na jakie się zdecydować? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu. Oświetlenie Led w połączeniu ze szklanymi osłonami bocznymi pergoli podkreślają wyjątkowość nowoczesnego stylu. Przy wybraniu lameli w pergoli wraz z oświetleniem Led obracanych pergola może nabrać lekkiego i przytulnego charakteru.

Jakie są zalety oświetlenia RGB Led?

Do wyboru na rynku mamy wiele propozycji i rozwiązań, tak więc jeśli chcemy być zadowoleni na wiele lat, to należałoby przyjrzeć się możliwościom i wybrać najlepsze dla nas. Oświetlenie Led jest wygodnym i mało skomplikowanym rozwiązaniem, by nasza pergola była piękna, wyjątkowa i klimatyczna. Idealną pergolą do wykorzystania przy oświetleniu Led jest pergola aluminiowa, którą możemy spersonalizować pod swój styl i wymarzony klimat. W naszej ofercie znajdują się automatyczne pergole z wyjątkowo starannym, automatycznym oświetleniem Led. Realizacje takich projektów znajdziecie na naszej stronie. Oświetlenie Led możemy ustawić na dowolny kolor, ale i moc oświetlenia jakiego potrzebujemy. Takie oświetlenie jest również oszczędnym i jednocześnie długotrwałym rozwiązaniem. Dodatkowo Ledy są bezpieczne ze względu na nienagrzewające się diody. 

pergola, pergole, zadaszenie tarasu, pergole ogrodowe warszawa, pergola ogrodowa, pergola na taras, zabudowa tarasu, pergola warszawa, pergola tarasowa, taras zadaszenie, pergole suntech, suntech, bioklimatyczna pergola ogrodowa

Jak zamontować oświetlenie w pergoli?

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje montażu pergoli na patio, ale niezależnie czy wybierzesz pergolę przyścienną, pergolę wolnostojącą czy pergolę wbudowaną, to w każdej możemy umieścić oświetlenie Led. Przy zastosowaniu systemu automatycznego zamykania zadaszenia warto zadbać o to, by pojawiło się w niej oświetlenie. Jeśli oprócz możliwości zamontowania światła Led, to zawsze możemy pokusić się o rozwieszenie lampek na przykład w kształcie żarówek. Takie oświetlenie możemy zamocować na samoprzylepne haczyki przeznaczone do użytku z wodą i innymi warunkami atmosferycznymi, albo na stałe zamocować je na ramie pergoli aluminiowej. By całe oświetlenie było zautomatyzowane, możemy zapewnić Ci oświetlenie z dowolnym kolorem, natężeniem i wieloma miejscami do zamontowania. Gwarantujemy efektowny wygląd i łatwość w obsłudze oświetlenia dając Ci możliwość korzystania z pergoli o każdej porze dnia.

Funkcjonalne, nowoczesne i piękne oświetlenie na tarasie

Oświetlenie Led to w pełni zintegrowany z konstrukcją pergoli z naszej oferty system oświetlenia, który umożliwia komfortowe spędzanie czasu po zmroku. Oświetlenie to daje nam możliwość doboru światła zimnego, ciepłego lub kolorowego RGB, które tworzy odpowiednią atmosferę oraz dopełnia wystrój. Regulacja natężenia oświetlenia tarasu idealnie dostosowuje się do najbardziej wymagających sytuacji.

Generalny Dystrybutor SUNTECH
Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.
ul. Wiślanego Nurtu 3
04-987, Warszawa
tel. +48 666 011 16